Festival "Dollen Tussen De Bollen"

Dollen tussen de Bollen

Het blaaskapellenfestival “Dollen tussen de Bollen” heeft 15 gezellige en succesvolle edities gekend. Tientallen verschillende blaaskapellen hebben hun beste beentje voorgezet en het publiek elk jaar weer een leuke middag bezorgd.

Helaas is Dollen tussen de Bollen gestopt. Maar, gelukkig hebben we de foto's nog.

Deelnemers

Deelnemers 2015
Stadshofkapel De Eendracht - Eindhoven
Streetband FF AnderZ - Den Haag
Pretband De Feesttoeters - Sassenheim
De Stropers - De Zilk
De Damstampers - Amsterdam
De Bierbengels - Voorschoten
Blaaskapel de Dwarsliggers - Schiedam
Keietoeters - Noordwijkerhout
De Blue Band - Helmond
De Flierefluiters - Sassenheim
Redelijk Onverantwoord - Voorschoten
Ladder(s)zat - Roelofarendsveen


Deelnemers 2014
't is Keun - Noordwijk
De Maenespuijters - Zwammerdam
Hofrakkers - Rijen
De Drumgabbers - Delft
Net Zat - Vught
Muggenblazers - Haarlem
De Bierbengels - Voorschoten
Streetband De Windmolens - Velserbroek
Heebabberieba - Eindhoven
Haagsh Bluf - Den Haag
Keietoeters - Noordwijkerhout
Nix Dus - Noordwijkerhout

Deelnemers 2013
Dùbent - Veghel
Boerenkapel De Drumgabbers - Delft
Blaaskapel Quiz Nix - Dordrecht
De Bierbengels - Voorschoten
Play It Again Sam - Eindhoven
Black WoooW's - Loon op Zand
De Stropers - De Zilk
Keietoeters - Noordwijkerhout
Nix Dus - Noordwijkerhout
Kap Nah - Den Haag
Partyband Leiden - Leiden
Ladder(s)zat - Roelofarendsveen
De Blaasbalgen - Leidschendam
De Damstampers - Amsterdam

Deelnemers 2012
De Flierefluiters - Sassenheim
Zwajé de la Mimol - Zaltbommel
Blaaskapel De Halve Zoole - Waalwijk
Keietoeters en Nix Dus als Kokkerhoutsche Blaaschkapel Kei Nix - Noordwijkerhout
De Pretnoten - Lisse
KoekerkCityPartyBand (KCPB) - Koudekerk aan den Rijn
De Bierbengels - Voorschoten
De Stropers - De Zilk
De Deurdouwers - Uithoorn
De Feesttoeters - Sassenheim
DORST - Mijdrecht
Haagsh Bluf - Den Haag
Les Miezerables - Weerselo
De Damstampers - Amsterdam
Jeugd dweilkapel - Uithoorn
Stadshofkapel De Eendracht - Eindhoven

Deelnemers 2011
Zaate fanfaar Noots biejein - Sittard
De Bierbengels - Voorschoten
De Decibels - Dordrecht
Funkapel - Berlicum
c.v. Ted Zat - Sint-Michielsgestel
Zwajé de la Mimol - Zaltbommel
De Pretnoten - Lisse
Op Dokters Recept - Tilburg
Partyband Leiden - Leiden
Keietoeters - Noordwijkerhout
De Stropers - De Zilk
Nix Dus - Noordwijkerhout
Quack Band - Enschede
DORST - Mijdrecht
De Flierefluiters - Sassenheim

Deelnemers 2010
Muziekkapel De Opstijgers - Nistelrode
Partyband Leiden - Leiden
De Pretnoten - Lisse
De Bierbengels - Voorschoten
De Geinknijnen - De Zilk
Asteiner Bloaskapel - Asten
't is Keun - Noordwijk
De Flierefluiters - Sassenheim
Lutjebroeker Blaasband - Lutjebroek
De Bierleppen - Sassenheim
DORST - Mijdrecht
Nix Dus - Noordwijkerhout
Valleibloazers - Amersfoort
De Zwiebels - Den Haag
Hofkapel - Berlicum

Deelnemers 2009
De Träöters - Doetinchem
Feestband Nuts - Gouda
De Pretnoten - Lisse
't Satte Erremenieke - Zwijndrecht
De Deurdouwers - Uithoorn
Hofkapel - Berlicum
De Stropers - De Zilk
De Damstampers - Amsterdam
De Blaasbalgen - Leidschendam
De Geinknijnen - De Zilk
De Jolige Geiten - Haarlem
Nix Dus - Noordwijkerhout
Les Miezerables - Weerselo
Pretband d'Aops - Rijsbergen
VTOP - Eindhoven
De Hofmuzikaten - Bergeijk

De Pierewaaiers - Oosterhout

Deelnemers 2008 (Definitief)

Partyband Leiden - Leiden
Kap Nah - Den Haag
Dùbent - Veghel
DORST - Mijdrecht
Keietoeters - Noordwijkerhout
't Satte Erremenieke - Zwijndrecht
Nix Dus - Noordwijkerhout
't Simpelfonisch Orkestje - Oosterhout
Als je maar bekend ben Bend - Warmond
De Zwiebels - Den Haag
De Geinknijnen - De zilk

Deelnemers 2007
't Satte Erremenieke - Zwijndrecht
De Geinknijnen - De zilk
De Straatklinkers - Sassenheim
Ex-BTW - Warmond
De Stropers - De zilk
De Zwiebels - Den Haag
De Pretnoten - Lisse
De Flierefluiters - Sassenheim
Nix Dus - Noordwijkerhout
Als je maar bekend ben Bend - Warmond
't is Keun - Noordwijk
Keientoeters - Noordwijkerhout
De Blaasbalgen - Leidschendam


Deelnemers 2006
Pretband De Mexicano's - Voorhout
De Stropers - De zilk
Dweilen met de kraan open - Bodegraven
Nix Dus - Noordwijkerhout
Zo niet dan toch - Den Helder
De Flierefluiters - Sassenheim
Torentrekkers - Noordwijk
De Valse Noten - Dordrecht
't is Keun - Noordwijk
De Notenhakkers - Weesp
De Geinknijnen - De zilk
Dorst - Mijdrecht
De Straatklinkers - Sassenheim


Deelnemers 2004
1) Dame Blanche
2) Sjores Ambras Band
3) De Mexicano's
4) De Blaasbalgen
5) De Keietoeters
6) Laphethemookis
7) 't Satte Erremenieke
8) Simpelfonisch Orkestje
9) A.A. Band
10) Nix Dus
11) Kaais Kaboal
12) Ut komt vanz-11
13) Dokters Swingende Infuustoeters
14) De Geinknijnen
15) Kap Nah Den Haag
16) Bierleppen Sassenheim

Deelnemers 2003
Nix Dus uit Noordwijkerhout
De Vanilla's uit Delft
De Keietoeters uit Noordwijkerhout
De Bierleppen uit Sassenheim
De Geinknijnen uit De Zilk (jeugdkapel)
De Stropers uit De Zilk
De prometoeters uit Den Haag
’t Satte Erremenieke uit Zwijndrecht

Deelnemers 2002
1) De Pap(k)lepels uit Culemborg (wedstrijdklasse)
2) Effe d'r Neffe uit Drunen (leutklasse)
3) Hofkapel Dun Blaouwun Beer uit Berlicum (leutklasse)
4) De Keietoeters uit Noordwijkerhout (wedstrijdklasse)
5) De Geinknijnen uit De Zilk (jeugdkapel) (leutklasse)
6) Nix Dus uit Noordwijkerhout (wedstrijdklasse)
7) B.V. Bam uit Oosterhout (leutklasse)
8) De Neutekrakers uit Alverna (leutklasse)
9) De Klankentappers uit Uden (wedstrijdklasse)
10) 't Satte Erremenieke uit Zwijndrecht (wedstrijdklasse)
11) Valse Loch uit Beltrum (wedstrijdklasse)
12) De Stropers uit De Zilk (wedstrijdklasse)
13) Zwiebels uit Den Haag (wedstrijdklasse)
14) De Pretnoten uit Lisse (wedstrijdklasse)
15) Eght Herrie Gorinchem (wedstrijdklasse)

Deelnemers 2000
1) De Bollekes - Oisterwijk (wedstrijdklasse)
2) De Geinknijnen - De Zilk (leutklasse)
3) Blaasband Ullie - Hoeven (wedstrijdklasse)
4) B-Kapel - Roelofarendsveen (wedstrijdklasse)
5) De Herriemenie - Naaldwijk (wedstrijdklasse)
6) Nix Dus - Noordwijkerhout (wedstrijdklasse)
7) De Hoetetoeters - IJsselstein (leutklasse)
8) De Zwijntjes - Dordrecht (leutklasse)
9) 't Is Keun - Noordwijk (wedstrijdklasse)
10) 't Satte Hermenieke - Zwijndrecht (wedstrijdklasse)
11) De Knorhanen - Den Helder (wedstrijdklasse)
12) De Stropers - De Zilk (leutklasse)
13) De Zwiebels - Den Haag (wedstrijdklasse)
14) Bij Gelegenheid - Poeldijk (leutklasse)

DEELNEMERS 1999
1) T IS KEUN NOORDWIJK (WEDSTRIJDKLASSE)
2) UT BIKS KABAOL PRINSENBEEK (LEUTKLASSE)
3) DE LEETHEEPELS DE LIER (WEDSTRIJDKLASSE)
4) DAME BLANCHE DORDRECHT (WEDSTRIJDKLASSE)
5) SJORES AMBRAS BAND HULST (WEDSTRIJDKLASSE)
6) NIX DUS NOORDWIJKERHOUT (WEDSTRIJDKLASSE)
7) DE ROODNEUZEN DE MEERN (WEDSTRIJDKLASSE)
8) DE ZWEINTJES DORDRECHT (LEUTKLASSE)
9) DE PRETNOTEN LISSE (WEDSTRIJDKLASSE)
10) DE KEIETOETERS NOORDWIJKERHOUT (WEDSTRIJDKLASSE)
11) T SATTE ERREMENIEKE ZWIJNDRECHT (WEDSTRIJDKLASSE)
12) DE ZWIEBELS LEIDSCHENDAM (WEDSTRIJDKLASSE)
13) DE B - KAPEL ROELOFARENDSVEEN (LEUTKLASSE)
14) DE BOEKANIERS ZAANDAM (LEUTKLASSE)
15) DE SERPETINES ROELOFARENDSVEEN (WEDSTRIJDKLASSE)